O mnie

Cześć! Nazywam się Katarzyna Winiarek, jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach na specjalizacji dietetyka kliniczna oraz psychodietetyka uzyskując tytuł mgr. W kręgu moich zainteresowań znajduje się również coaching. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych. Uzyskałam również uprawnienia w zakresie przygotowania pedagogicznego, kończąc studia podyplomowe w Gliwicach.

W pracy z pacjentem wykorzystuję elementy psychodietetyki oraz coachingu, ponieważ każda zmiana zachodzi w głowie. Jestem przeciwniczką „diet cud”, stawiam na edukację i pomagam zmienić nawyki swoich podopiecznych. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, ponieważ nie ma uniwersalnego schematu, który pozwoli każdemu odnieść taki sam sukces. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia, pomagam naprawić relacje z jedzeniem, czego efektem jest poprawa stanu zdrowia oraz sylwetki.


Prywatnie ogromną przyjemność sprawiają mi piesze wędrówki, jazda na rowerze oraz inne formy aktywności fizycznej. W czasie wolnym uwielbiam gotować i eksperymentować w kuchni. Uwielbiam też małą, czarną kawę i dobrą książkę.